EMSLİM ile 1 seansta 1 haftalık spor...

EMSLİM ile 1 seansta 1 haftalık spor...

HI-EMT Teknolojisi ile odaklanmış kas geliştirme sistemi...

Ameliyatsız popo kaldırma, sıkılaştırma, karın kası geliştirme ve yağ yakımındaki en etkili yardımcınız olacak!

EMSLIM, sadece 30 dakikalık tedavi ile kaslarınızın 20.000 kereden fazla çalıştırarak, yoğun bir egzersiz yapmanızı sağlayan HI-EMT sistemidir. Bu inaktif egzersiz ile kas gelişimi sağlayıp yağ yakımını arttırır.

Klinik testler EMSLIM uygulaması ile vücudun kas kütlesini % 18'e kadar arttırırken, % 21'e kadar yağ kaybettiğini gösteriyor.

Enerji, derin kas dokusuna nüfuz eder, farklı vücut tipleri için önceden ayarlanmış parametreler ile kasları harekete geçirerek yoğun bir biçimde çalıştırır.Harekete geçirilmiş kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakar. Ayrıca yağ yakarken kas oranını arttırmaya yardımcı olur.

"Düzenli diyet yapmama rağmen kilo veremiyorum veya yavaş kilo veriyorum" gibi sorunların temelinde; hormonların çalışmaması veya yavaş çalışması,kansızlık, demir eksikliği, insülin direnci, stres, metabolik rahatsızlıklar vb. sorunlar yer alabilir. Fakat kilo verme sürecinde öncelik 'kas kütlesini arttırmak ve yağ yakımını hızlandırmak' tır. EMSLİM sayesinde bu sürecin en hızlı ve verimli şekilde geçmesi amaçlanmıştır.

HI-EMT - Yüksek Yoğunluklu Elektromanyetik Terapi

HI-EMT estetik tıp alanında kullanılan teknolojidir. HI-EMT, manyetik alanın hastanın dokusu ile etkileşimi yoluyla kasların güçlendirilmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılan non-invaziv bir teknolojidir.

HI-EMT ile hedeflenen kas grubuna ,hedef kas grubuna göre ayarlanmış stabil enerji, gönderilerek optimal sonuçlar elde edilir. Gözle görülür şekilde kas kütlesinde gelişim ve yağ yakımında artış tespit edilir.

Eşsiz Soğutma Sistemi...

EMSLİM ‘in önemli diğer bir özelliği ise soğutma sisteminde kotalı aplikatör kullanımıdır. Aplikatör içindeki patentli korumalı, su soğutma sistemi çok uzun süre dayanıklılık sağlar. Özel olarak tasarlanmış aplikatörler tam anlamıyla 24 saat çalıştırılabilir, uygulama yapılan alana stabil ve yoğun bir stimülasyon sağlar.

UYGULAMA ALANLARI

Kullanım Modu:

  • 5 vücut bölgesi için erkek
  • 5 vücut bölgesi için kadın
  • Kadın - Erkek ayarlanabilir program

Program Seçenekleri:

  • Karın kasları
  • Omuz ve kollar
  • Popo kaldırma
  • Ön bacak kasları
  • Arka Bacak Kasları

ve çeşitli uygulama seçenekleriyle EMSLİM teknolojisini hizmetinize sunmaktayız.